پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بررسی توان اطلاعات مالی سالهای گذشته جهت پیش بینی …

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت

پایان نامه کارشناسی ارشدرشته حسابداری

موضوع :

بررسی توان اطلاعات مالی سالهای گذشته جهت پیش بینی عملکرد سودو زیان آینده شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)
مقدمه :
استفادع کنندگان از اطلاعات مالی شامل سهامداران فعلی و بالقوه ، اعتبار دهندگان ، مشتریان و سایر استفاده کنندگان همگی به تصمیم گیری هایی همچون خرید یا فروش سهام اعطای اعتبار و انجام معاملات با شرکت ها می پردازند که مرتبط با آینده می باشد .
از آنجاییکه وضعیت آینده همواره نامشخص می باشد و با توجه به اینکه فوق منوط به ارزیابی اثرات و نایج اثرات و نتایج تصمیم گیری ها در اینده است . لذا این افراد ناچار به پیش بینی وضعیت آینده شرکت ها به اتکای اطلاعات موحود و در دسترس آنها می باشد . هر چه این اطلاعات بیشتر و صحیح تر باشند پیش بینی انجام شده دقیق تر و آسان تر خواهد بود .
مهمترین اطلاعات در دسترس استفاده کنندگان صورت های مالی شرکت ها می باشد لذا قابلیت پیش بینی اطلاعات صورت های مالی از اصلی ترین موضوعاتی است که مرتبط با هدف استفاده کنندگان بوده و مورد توجه آنها می باشد .
تعداد صفحه :143
قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

دیدگاهتان را بنویسید